Kasvattajat – Breeders

 

 

CANTABILE kennel
Mia Puisto
Tiiliuuninkuja 4
27800 Säkylä
GSM 040 501 6165
mia.puisto@gmail.com

DION`S kennel
Elo Rahamägi
Arula III Ailak. Save Vald
76401 Harjumaa, Estonia
GSM +372 51 547 41
elo.rahamagi@gmail.com
Kotisivut Dion’s
FIND A FRIEND kennel
Johan Backholm
Floravägen 15
65410 Sundom
GSM 050 339 6931
familjen.backholm@gmail.com
Kotisivut Find a Friend
Facebookissa Find a Friend
GALBRAITH kennel
Laura Loikkanen
Vankkurikuja 8 B 11
01200 Vantaa
GSM 044 539 0636
laura.loikkanen@saunalahti.fi
Kotisivut Galbraith
MESMERIZING kennel
Ann Moring
Nummentie 117
29250 Nakkila
GSM 044 346 7754
annmoring@gmail.com
METRIN kennel
Tiina Lahtinen
Sarvinevantie 577
66330 Hakko
tildala@netikka.fi
Outi Pyykkö
Riskulankaari 13
60220 Seinäjoki
GSM 044 521 2996
puukonouti@gmail.com
SÖTNOSAR’S kennel
Anitta & Pia Cavonius
Kellosalmentie 309
17500  Padasjoki
GSM 045 188 7188, 045 341 5699
anitta.cavonius@gmail.com cavoniusp@gmail.com
TITAKIN kennel
Jenni Suojasto
Anturkorventie 68
27510 Eura
GSM 044 343 9979
jsuojasto@gmail.com
WINDYTOWN kennel
Maria ja Petri Lehto
Kalttassuontie 24
20660 Littoinen
GSM 0500 846 803, 044 760 0264
windytown1@gmail.com
Kotisivut Windytown

 

 

 

 

 

 Tämä kasvattajalista julkaistaan sekä Ceskytiedotteessa että internetissä kerhon kotisivuilla. Jos haluat yhteystietosi sivulle, ota yhteyttä sihteeri Maria Lehtoon tai jäsensihteeri Marja Granvikiin.
Vuosimaksun suuruus on 8,5 €.
 This breederlist is published in both the Ceskytiedote and in internet on the club’s homepage.
If you wish to have your contact information on this page, please contact Maria Lehto or Marja Granvik.
One year at the list costs 8,5 €.